Hakkımızda

Birçok başarılı ve ses getiren projeye imza atmış olmanın gururuyla, kültürel ve tarihi mirasın gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması için çalışmaktayız…
Safa Restorasyon

Sa-fa Restorasyon

Sa-Fa Restorasyon 1995’ den beri tarihte önemli olaylara tanıklık etmiş ve o dönemlere ait izleri taşıyan yapıların restorasyon çalışmalarını yapmaktadır. Tüm projelerine aynı kalite anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile titizlikle yaklaşan Sa-Fa Restorasyon ekibi bırakılan emanetlere karşı duyduğu saygıyla kültürümüze ve değerlerimize sahip çıkmaktadır.
Üstlendiği taahhütleri zamanında tamamlayarak kaliteli hizmet sunmayı benimsemiştir. Sa-Fa Restorasyon’un bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
Projelere Gözat
safa restorasyon hakkımızda

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz;
Restorasyon faaliyetlerinin her biri özel uzmanlık gerektiren ve çoğu zaman disiplinler arası çalışmayı zorunlu kılan faaliyetlerdir. Uygulamalarda bu alana özgün durumlarda çalışan restoratör mimar, sanat tarihçisi, restoratör teknik eleman, marangoz, kalemkâr, taşçı ve bu alan için mütehassıs personel bulundurmak, geleceğe sağlıklı ulaşamayacak yapı ve yapı grubunun elde edilen en güvenilir belge ve bilgi doğrultusunda bilimsel teknik ve yöntemler eşliğinde yapının özgün durumunu muhafaza etmek, gerektiğinde en az ve doğru müdahale ile onarma ve iyileştirme yollarına giderek varlığını sürdürme anlayışı, bugün ve yarın toplum ile temas edecek olan her bir yapının neslimiz için olan öneminden hareketle, tarihimizi ve geleneğimizi yaşatmak için somut adımlar atmak
Vizyonumuz;
Bize miras kalan kültür varlıklarımızın daha da uzun yıllar yaşayabilmesi ve doğru amaçlara hizmet edebilmesi için kalite, sorumluluk, korumacılık ve süreklilik ilkeleri doğrultusunda restore ettiğimiz bu değerli yapıların bizden sonraki nesillere aktarılması için öncü olmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getiren, geleceğin inşaat teknolojilerine yön veren bir şirket olmaktır.
Safa Restorasyon © Tüm hakları saklıdır. | Kişisel Verilerin Korunması
Diller

Diller