Pendik Turgut Reisİmam Hatip Ortaokulu

Pendik Turgut Reis İmam Hatip Ortaokulu

İstanbul ili, Pendik ilçesinde, 29.01.2016 tarihinde şirketimiz tarafından yapımına başlanılan Pendik Turgut Reis İmam Hatip Orta Okulu inşaatı, 09.10.2017 tarihi itibariyle tamamlanarak Yikob’a teslim edilmiş ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim-öğretime açılmıştır.

Biz Ne Yaptık?

Öncelikle temelde fore kazık ve başlık kirişleri ile birlikte hafriyat çalışması Mayıs 2016 tarihinde tamamlandı. Temel kazısı sonrasında oluşan kot farklılıklarından oluşan yıkılma tehlikelerine karşılık iksa vs. önlemler alındı. Radye temel ve bodrum kat perde duvarları Temmuz 2016 tarihinde, betonarme imalatların tamamı şubat 2017 tarihinde tamamlandı.

Dış cephe duvarları, mantolama ve dış cephe boya, PVC pencere ile mermer denizlik imalatları ile ahşap oturtma çatı üzeri yalıtım ve kiremit kaplama imalatları Mayıs 2017 tarihinde bitirildi.

Bina iç cephe duvar, alçı sıva ve saten tamamlama, boya, merdiven mermer döşeme imalatları temmuz 2017 tarihinde tamamlandı. Kat zeminleri döşeme, ıslak mekan fayans kaplama ve seramik döşeme imalatları, ahşap kapı doğramaları, mekanik ile elektrik montaj imalatları ile alt yapı çalışmaları ağustos 2017 tarihinde, alüminyum asma tavan, çevre ihata ve istinat duvarları ile çevre düzenleme imalatları ekim 2017 tarihinde bitirildi.

09.10.2017 tarihi itibarıyla Pendik Turgut Reis İmam Hatip Orta Okulu İnşaatı tamamlandı.


Resim Galerisi

Resimler
Safa Restorasyon © Tüm hakları saklıdır. | Kişisel Verilerin Korunması
Diller

Diller