Prof. Dr.Necmettin ErbakanAnadolu Lisesi

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Anadolu Lisesi

İstanbul ili, Başakşehir ilçesinde 2016 yılında yapıma başlanan okul inşaatı 2018 tarihinde tamamlanmış ve 2018-2019 öğretim yılında Prof.Dr. Necmettin Erbakan Anadolu Lisesi adı ile eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

Biz Ne Yaptık?

10.06.2016 tarihinde yapımına başlanılan Başakşehir Sağlık Meslek Lisesi için öncelikle temelde fore kazık ve başlık kirişleri ile birlikte hafriyat çalışmalarına başlandı. Radye temel ve bodrum kat perde duvarlar ve betonarme imalatlar yapıldı.

Dış cephe duvarları, mantolama ve dış cephe boya işlemleri uygulandı. Pvc pencere ile mermer denizlik imalatları ile ahşap oturtma çatı üzeri yalıtım ve kiremit kaplama imalatları tamamlandı.

Bina iç cephe duvar, alçı sıva ve saten tamamlama ve boya uygulama işlemleri yapıldıktan sonra merdiven mermer döşeme imalatları, kat zeminleri döşeme, ıslak mekan fayans kaplama ve seramik döşeme imalatları, yapıldı. Ahşap kapı doğramaları, mekanik ve elektrik montaj imalatları ve alt yapı çalışmaları Temmuz 2018 tarihinde, alüminyum asma tavan, çevre ihata ve istinat duvarları ile çevre düzenleme imalatları Eylül 2018 tarihinde tamamlandı.

07.09.2018 tarihi itibarıyla Başakşehir Sağlık Meslek Lisesi İnşaatı tamamlanarak, YİKOB’ a teslim edildi, Milli Eğitim Bakanlığınca Eğitime açıldı.


Resim Galerisi

Resimler
Safa Restorasyon © Tüm hakları saklıdır. | Kişisel Verilerin Korunması
Diller

Diller